Tynki gipsowe

Dostępne w naszej ofercie tynki gipsowe stanowią mieszankę tynkarską przygotowaną fabrycznie już do użycia. W ich składzie znajdują się gips i kruszywo kalibrowane, a także rozmaite dodatki uszlachetniające, takie jak wapno. Tynki gipsowe nakłada się jednowarstwowo. Mieszanka bezpośrednio zapewnia gładką fakturę powierzchni, której nie trzeba dodatkowo poprawiać. Tynki nakładane są za pomocą specjalnego agregatu tynkarskiego. Wykonywanie pracy w ten sposób to przede wszystkim oszczędność czasu. Dzięki temu, że tynki są nakładane agregatem, bardzo dobrze się je wygładza. Charakteryzują się wydajnością, a także tym, że szybko schną. Zapewniamy najwyższą jakość naszych produktów, które można nabyć m.in. w Łodzi czy Rawie Mazowieckiej.

Tynki gipsowe — usługi wysokiej jakości

W niedługim czasie po nałożeniu tynku gipsowego będziemy mogli przystąpić do malowania lub nakładania tapety. Nasza oferta dostosowana jest do nowoczesnych rozwiązań aktualnie wykorzystywanych w budownictwie. Obecnie profesjonaliści stosują gipsowe tynki agregatem. Maszyna nie tylko umożliwia precyzyjne rozprowadzenie warstwy, ale i pozwala zrobić to naprawdę szybko. Dzięki nakładaniu tynków agregatem jesteśmy w stanie zaoszczędzić mnóstwo czasu podczas remontu. Korzystamy z materiałów wysokiej jakości. Tynki gipsowe gwarantują długoletnią trwałość wynikającą z wysokiej jakości składników użytych do ich produkcji. Są więc one znakomitym wyborem pod dosłownie każdego rodzaju inwestycję. Tynki gipsowe można stosować zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz budynków. Prezentują się znakomicie i są bardzo łatwe w dalszej obróbce.

Tynki nakładane agregatem – zastosowanie

Tynk gipsowy jest idealnym rozwiązaniem do wykonywania wypraw tynkarskich wewnątrz budynków w pomieszczeniach dosyć suchych o wilgotności do 70%. Posiadamy technologie, które umożliwiają nakładanie takiej zaprawy maszynowo za pomocą agregatu tynkarskiego, co przekłada się na równomierny efekt. Jest to popularne rozwiązanie szczególnie przy dużych powierzchniach, w przypadku których tynkowanie jest bardziej czasochłonne i wymaga większej precyzji. Tynki nakładane agregatem charakteryzują się wysoką trwałością i odpornością na uszkodzenia mechaniczne. Są również mniej podatne na pękanie i łuszczenie się, co wpływa na dłuższą żywotność powierzchni. Zachęcamy do korzystania z naszych usług mieszkańców Łodzi, Rawy Mazowieckiej i innych miast w województwie łódzkim.

Tynki gipsowe MiniMax

Tynki gipsowe oferowane przez MiniMax są idealnie gładkie, a po wyschnięciu nadają się już do malowania. MiniMax wykorzystuje wyłącznie produkty spełniające niezbędne normy tynkarskie. Zarówno nasze tynki nanoszone agregatem, jak i nakładane ręcznie są bezpieczne, skuteczne i wytwarzane ze składników o odpowiednio dobranych proporcjach. Sprawdzą się one w przypadku mniejszych oraz większych powierzchni, a wykonawca z Łodzi czy Rawy Mazowieckiej ma możliwość wyboru właściwego rozwiązania dostosowanego do zlecenia. Przed rozpoczęciem nakładania tynku gipsowego skupiamy się przede wszystkim na przygotowaniu podłoża, gdyż wpływa to na jego przyczepność oraz powierzchnię.

Dbamy aby podłoże
na którym będziemy kładli mieszankę tynkarską było stabilne, wyczyszczone, gruntowane co przełoży się na jej przyczepność.
Zaprawę tynkarską
zawsze przygotowujemy za pomocą agregatu tynkarskiego
Previous slide
Next slide

Tynki gipsowe – charakterystyka

  1. Wykonuje się techniką jednowarstwową, od razu wykańczając powierzchnię ostatecznie.
  2. Są łatwe do wygładzania, przy czym powstaje mała ilość odpadów, są szybkoschnące i pozwalają uzyskiwać wysokie wydajności tynkowania.
  3. Są to gotowe, przygotowane fabrycznie mieszanki tynkarskie.
  4. Tynki gipsowe produkuje się w dwóch wersjach technologicznych.
  5. Jako tynki maszynowe, które wykonuje się na budowach przy zastosowaniu specjalnych agregatów tynkarskich, oraz jako tynki ręczne, preferowane przy wykonawstwie prac remontowych.